Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Září 2009


Ewa Farna: Mým snem je studovat v USA

29. září 2009 v 10:58

Ewa Farna: Mým snem je studovat v USA
Ewa Farna ve svých šestnácti letech zvládá to, co by možná nestíhal nejeden dospělý. Koncertuje, natáčí alba a k tomu studuje druhý ročník gymnázia. Na rozhovor přiběhla rovnou z tanečních.
Ačkoliv je ještě velmi mladá, ke stolu v třinecké pizzerii zasedla s elegancí. Přiznává, že je unavená. Nedávno dotočila nové album a v září jí začaly školní povinnosti. Navzdory své popularitě ale Ewa Farna působí skromně. A po celý rozhovor se usmívá.

V blízké době plánujete vydat nové album, kdy přesně to bude?
Objevit by se mělo koncem října. Před týdnem jsme dotočili, teď už schází pouze mix a mastering. Bude se jmenovat Virtuálně a bude na něm 13 písní. V souvislosti s albem se uskuteční i velké turné Buď virtuální - Ewa Tour, při kterém zamíříme nejen do měst v České republice, ale také na Slovensko a do Polska. První koncert tohoto turné bude 3. listopadu v Brně.

Na tomto albu jste se podílela i autorsky, jakým dílem?
Bude tam celkem pět mých textů. Autorkami ostatních textů jsou Petra Cvrkalová a Jana Rolincová. A jako bonus bude na desce skladba, k níž jsem napsala i hudbu. Píseň s názvem Déšť se pohybuje někde na pomezí filozofie a naprosté infantility. Dalšími zajímavými skladbami budou např. duet, kterému říkám S mámou o mámě,pocta Michaelovi Jacksonovi nebo píseň věnovaná mé babičce, která nedávno zemřela.

Nyní hrajete s novou kapelou, můžete členy krátce představit?
Na bicí hraje František Poborský, který dříve působil třeba v Čechomoru. Na basovou kytaru hraje Jan Lstibůrek, jenž je i basákem v kapele Toxique, a v mé kapele je kapelníkem. Dále pak se mnou hraje Martin Chobot na kytaru a Jan Steinsdorfer na klávesy. Jsou to všichni profesionálové a zpívá se mi s nimi opravdu dobře. Možná společně pojedeme 5. listopadu na MTV Music Awards do Berlína, kde jsem byla nominována v kategorii "The best Polish act".Proč skončila vaše spolupráce s předchozí kapelou?
Kluci z předchozí kapely mi hrozně chybí. Dostali prostě nabídku a využili ji. Budou se jmenovat Embassy a v listopadu jim vyjde první deska. Měla jsem možnost slyšet pár skladeb, bude to opravdu stát za to.

Jste ve druhém ročníku. Přemýšlíte už o vysoké škole, třeba v Praze?
To právě ještě nevím. Chtěla bych studovat ve městě, které se mi bude líbit. A mně se strašně líbí jak Praha, tak Brno, tak i Olomouc. Ještě nevím, na jaký obor přesně bych zamířila, ale s jistotou by to byl nějaký humanitní obor. Mým velkým snem je ale studium na Berklee v USA, obor hudební produkce. Na této univerzitě studovala zpěv třeba Christina Aguilera. Studuje tam můj bývalý bubeník, od kterého mám podrobné informace. Opravdu mě to velmi zaujalo. Samozřejmě bych si poté chtěla dostudovat v Čechách i školu, která nemá hudební zaměření.

Které předměty máte ve škole nejraději, a které vás naopak nebaví?
Velice mě baví angličtina. Obecně mám určitě raději humanitní předměty, takže hlavně jazyky, klidně i dějepis nebo základy společenských věd. Opravdu moc nemusím matematiku, fyziku a chemii.Učíte se kromě angličtiny i nějaké další cizí jazyky?
Jelikož studuji polské gymnázium, mám všechny předměty v polštině. Samozřejmě máme i češtinu a kromě zmíněné angličtiny se učím ještě francouzsky.

Proč zrovna francouzštinu?
Na základní škole jsem měla rok ruštinu a příliš mě to nenadchlo. Němčinu si zase spojuji se světovými dějinami a nacismem, takže mi ten jazyk příliš sympatický není. Proto tedy volba padla na francouzštinu. Navíc si myslím, že když žena nebo dívka hovoří francouzsky, zní to velice krásně a vznešeně.ewa farna supr rozhovor

22. září 2009 v 19:16


hezu fotky

22. září 2009 v 19:15


ewa uz neni panna ! coze?

22. září 2009 v 19:00

"Přítel" Farné Patrik promluvil: Ewa už není panna!

Dnes v 14:54 | AlíSeK69 | Ewa - News
Zpěvačka Ewa Farna (16) se u svých fanoušků těší velké oblibě. Proto není divu, že se čas od času objeví i takový, jehož pozornost není milá, ale spíš na obtíž. Příkladem za všechny budiž její samozvaný přítel Patrik, který o ní roztrubuje do světa, že už není panna.

"Ewa je už dlouho zamilovaná, proč to ale všem tají a všechno popírá?
Se svým klukem Patrikem Jílkem je už více než rok. Co možná bude šokovat fanoušky, je fakt, že Ewa už dlouho není panna! Už od Vánoc! Kdo by to řekl do křehké zpěvačky, která údajně přítele nemá?" ptá se naoko zdroj, který do Super.cz výše uvedené informace poslal.

S největší pravděpodobností onen email napsal sám Patrik, který už dlouho touží po tom stát se slavným a Farna mu k tomu má pomoci.

"Byla také na dovolené ve Velké Británii a na Kanárech, samozřejmě i s přítelem. Mladičká Farna už asi neví, co odpovídat na to, že má přítele. Že by konečně přiznala, že má lásku, s kterou se milují?" tvrdí zdroj, který se zapřísahá tím, že Ewin vztah s Patrikem je skutečný, že nejde jenom o plané řeči.

Pravda bude ale asi někde úplně jinde. Sama zpěvačka o Patrikovi ví, ale rozhodně nejde o jejího přítele. "Vím o něm, pořád všude tvrdí, že je můj kluk. Musím se tomu smát. Není to pravda. Ani ho neznám," diví se Farna. O ochrance před podobnými ctiteli ale zatím neuvažuje... (lv)


Ewa Farná: Ukázala se v divokém převleku

16. září 2009 v 18:43

Ewa Farná: Ukázala se v divokém převleku


V divokém převleku se včera odpoledne předvedla Ewa Farná na své tiskové konferenci k nadcházejícímu koncertnímu turné.


To odstartuje v listopadu a přes Slovensko
a Polsko se napřesrok opět vrátí do Čech
. Teprve šestnáctiletá Farná, která už na svých dřívějších koncertech snowboardovala na pódiu, nebo se houpala nad hlavami diváků na houpačce, slibuje, že i nové turné bude pořádně divoké a plné převleků. Farná včera také představila svůj nový videoklip k písničce Toužím, která předznamenává její nové album, jež vyjde v říjnu.

ewa v kalendáři

15. září 2009 v 18:07
par ruznych fotek

13. září 2009 v 17:20
ewa-farna-50737.jpgEwa Farna - Autogramiáda Brno

12. září 2009 v 19:04

Ewa Farna - Autogramiáda Brno - Globu 3.9 2009


ewa mix

10. září 2009 v 18:47
http://media.super.cz/703/137034-350x466-bhzay.jpg

ewa fotky

10. září 2009 v 18:30
Ewa Farna

Ewa Farna nie lubi szykownych kreacji (FOTO)


Ewa Farna nie lubi szykownych kreacji (FOTO)

Ewa Farna nie lubi szykownych kreacji (FOTO)